Gwiazdy futbolu i yerba mate

Yerba mate jest jednym z najpopularniejszych napojów w Ameryce Południowej, o tym wie prawie każdy. Ale czy wiesz, że także sportowcy doceniają herbatkę z ostrokrzewu paragwajskiego? Dla wielu to istotny napój codziennej diety! Przyjrzyjmy się strażnikowi sukcesu i energetycznego pobudzenia – yerba mate – w kontekście piłki nożnej!

Globalne gwiazdy futbolu i yerba mate

Jednym z najpopularniejszych piłkarzy, często widywanych z yerba mate, jest Leo Messi, również Luis Suarez, Urugwajczyk bardzo ceni yerba mate. Innymi słowy, yerba stanowi ich źródło energii! 😉 Dodaje piłkarzom zapału, energii i umożliwia odżywienie organizmu bogactwem witamin i minerałów. Yerba mate to nie tylko zastrzyk zdrowej, naturalnej energii – obfituje w substancje, które, współpracując ze sobą, wzmacniają ciało, umysł i zwiększają koncentrację oraz jasność umysłu. Jednocześnie napar z Zielonego Złota Indian zapewnia wewnętrzny spokój i relaks po intensywnym treningu lub szybkiej regeneracji organizmu przed nadchodzącymi meczami. Nie bez powodu picie yerba mate w takim tempie rozprzestrzeniło się na całym globie i matero wypełnione aromatycznym suszem ostrokrzewu paragwajskiego, znalazło miejsce także w dłoniach polskich sportowców.

Piątek i jego ulubione marki yerba mate

Również Krzysztof Piątek reprezentant Polski chwalił w wywiadach zalety yerba mate. Piątek zdradził, że pije argentyńską yerbę Rosamonte oraz urugwajską Canarias. To dwie, wysokiej jakości, popularne i cenione na całym świecie herbatki z yerba mate. Charakteryzują się mocą i wyrazistym smakiem. Długotrwała obecność na rynku herbatki z yerba mate zdobyła uznanie wielu miłośników naparu z ostrokrzewu paragwajskiego. Krzysztof Piątek, oprócz picia herbatki, prowadzi też naturalnie zdrowy tryb życia, oparty na równowadze, nie na restrykcyjnej diecie. Bez wątpienia to właśnie yerba mate towarzyszy mu w życiu bez zbędnego napięcia, w podróży ku jego największej pasji – piłce nożnej. A liczne osiągnięcia stanowią najlepsze dowody na to! Chcesz osiągnąć sukces jak Krzysztof Piątek? Spożywaj yerba mate! 😉

Źródło:

https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/poczuj-energie-z-yerba-mate-green,n,1000237961.html

https://www.hurtownie.pl/wiadomosc95__10-atutow-rynkowych-i-handlowych-yerba-mate-green.html

on-the-top.net/pl/nasz-dom/lepsza-koncentracja-z-yerba-mate-el-pajaro.html

https://nowagazeta.pl/2019/01/yerba-mate-i-pobudzenie-czyli-yerba-mate-w-stylu-macho/

ustka24.info/wydajna-praca-i-nauka-dzieki-yerba-mate-green/